Bedrijfsfeest decoratie & feestverlichting huren

Bedrijfsfeest · kerstfeest · personeelsfeest

Bedrijfsfeest decoratie & feestverlichting huren

Een bedrijfsfeest waar collega's het nog maanden over hebben. Kristallen kroonluchters maken van een loods, zaal of tent in één keer een feestlocatie: decoratie en feestverlichting in één.

Neem contact op
Bedrijfsfeest decoratie met grote kristallen kroonluchters boven de dansvloer

Kort antwoord: de snelste manier om een bedrijfsfeest feestelijk en luxe te laten voelen is één opvallend decor-element dat ook licht geeft. Kristallen kroonluchters doen allebei. Kroonluchter Verhuur levert ze voor bedrijfsfeesten, kerstfeesten en personeelsfeesten, inclusief transport, montage en demontage, en werkte onder meer voor het bedrijfsfeest van DPG Media.

Ideeën voor je bedrijfsfeest

Kroonluchters boven de dansvloer van een bedrijfsfeest

Boven de dansvloer

Eén grote kroonluchter of een groep boven de dansvloer is het middelpunt van de avond.

Kroonluchters boven tafels tijdens een bedrijfsdiner

Boven het diner

Rijen kroonluchters boven lange tafels voor een stijlvol personeelsdiner.

Kroonluchters in een loods als bedrijfsfeest locatie

In een loods of hal

Het contrast tussen ruw beton en kristal maakt een industriële locatie warm en feestelijk.

Kerstfeest en thema's

Een kerstfeest met kroonluchters voelt direct als een gala. Kies warm messing en goud voor kerstsfeer, of ga voor een Roaring Twenties-avond. Inspiratie vind je op themafeest verlichting en in ons artikel over kroonluchters voor een kerstfeest. Viert je bedrijf een jubileum? Zie jubileum decoratie.

Ervaring met grote bedrijfsfeesten

Voor het bedrijfsfeest van DPG Media Nederland en voor feesten van internationale merken leverden wij kroonluchters in grote aantallen. Dankzij 700+ kroonluchters op voorraad kunnen wij ook evenementen met duizenden gasten aankleden.

Veelgestelde vragen

Kunnen jullie kroonluchters ophangen in een loods of evenementenhal?

Ja, aan truss, plafondconstructies of met vrijstaande bogen. Onze technici werken volgens NEN 3140.

Hoe ver vooruit moet ik reserveren voor een kerstfeest?

December is ons drukste moment. Reserveer voor een kerstfeest bij voorkeur in de zomer of vroege herfst.

Werken jullie samen met ons eventbureau?

Ja, bij voorkeur. Wij stemmen planning, rigging en montage rechtstreeks af met het eventbureau of de AV-partij.

Een bedrijfsfeest om nooit te vergeten?

Vertel ons de datum, de locatie en wat je voor ogen hebt. Wij denken mee over model, aantal en opstelling.

Wij werken bij voorkeur samen met wedding- en event professionals zoals designers, stylisten, wedding planners, event planners, AV-bedrijven en productiebedrijven.

▾